Goergo

Група компаній GOERGO має більш ніж 10 річну історію роботи з взуттям. Сьогодні GOERGO є компанією, яка працює в тісному співробітництві з ретельно відібраними постачальниками з кількох країн.

Великий досвід роботи і розуміння потреб покупця сформували основні критерії роботи компанії :

1.Взуття з високоякісних натуральних матеріалів. Таке взуття забезпечує комфортне носіння, сприяє тепло- і повітрообміну, володіє хорошими гігієнічними та естетичними властивостями. Взуття з натуральних матеріалів добре розношується і довго радує покупця.

2.Відомі і перевірені фабрики в Європі та Бразилії. Ми співпрацюємо з взуттєвими фабриками в Португалії, Польщі, Італії, Туреччини і Бразилії. Португалія займає одне з лідируючих місць в Європі по виробництву взуття, при цьому потрібно віддати належне якості і м'якості матеріалів.

3.Індивідуальність і неповторний стиль від GOERGO. Команда кваліфікованих спеціалістів грамотно використовує «почерк», сильні сторони і інноваційні методи наших партнерів - європейських виробників взуття. Це унікальні методи прошивки підошви, облягаючі форму стопи. Система повітряної подушки, при якій під час ходьби повітря циркулює від п'яти до носової частини взуття. Поєднання різних кольорів та фактур.

4.Комфорт, як основний тренд. Сучасний покупець замислюється не тільки про красу, а й про здоров'я. Продукція компанії GOERGO провадиться з урахуванням особливостей потреб покупця. Зокрема, взуття для широкої стопи, а також для ноги з високим підйомом. Ми пропонуємо взуття, яка дозволяє навіть після цілого дня, проведеного на ногах, не відчувати втому. А найбільш тривалі прогулянки стануть приємними і нестомлюючі