Ваш кошик порожній

Гарантійний термін на товар 30 календарних днів згідно р.ІІ ст.7 п.2 Закону України "Про захист прав споживачів".

У випадках технологічних дефектів товарів (фабричного браку), які не залежать від покупця, здійснюється обмін на іншу модель або повернення коштів.

Порядок експлуатації взуття та шкіргалантерейних виробів

Після кожного носіння приводьте взуття в порядок. Сушіть вологе взуття при кімнатній температурі без використання опалювальних та нагрівальних приладів, джерел тепла, уникаючи прямого сонячного проміння і використовуючи внутрішні вставки для збереження форми взуття. Взуття та шкіргалантерейні вироби повинні бути захищені від потрапляння прямого сонячного проміння, від впливу пари, газів та хімічних речовин (лугів, кислот, активних розчинників та інше).

Взуття забороняється прати в пральній машині, а також використовувати відбілювач. Взувайте взуття тільки розшнурованим (розстебнутим), користуйтеся ріжками для взуття - це допоможе запобігти розриву заднього шва та збереже форму взуття. Не перетягуйте шнурки на гомілковостопному суглобі для запобігання розриву шкіри та кріплення. Не знімайте взуття не розшнурованим та наступаючи на задник - це запобігатиме відриванню підошви. Обережно обходьтеся з декоративною фурнітурою на взутті.

Не носіть взуття з підошвою з натуральної шкіри, шкіряною обтяжкою каблука, з верхом з тканин, а також взуття прошивного методу кріплення в дощову погоду. Промокання такого взуття не є причиною для звернення з претензією. Завжди звертайте увагу на матеріал і спосіб кріплення підошви.Продавець надає гарантію водонепроникності лише на взуття з литими підошвами та з використанням водонепроникних мембран. Не носіть взуття на високих або тонких підборах по гравію, щебеню, бруківці, оскільки це може призвести до пошкодження взуття або отримання травми. Модельне взуття призначене для носіння за умов рівної, твердої поверхні. Носіння цього взуття в снігову погоду може призвести до осідання на його поверхні солі та інших хімікатів, що використовуються комунальними службами для прискорення танення снігу. Плями на взутті, що виникають при цьому, не можуть бути підставою для подання претензій виробнику.

При дотриманні вищевказаних правил експлуатації та догляду магазин гарантує високу якість товарів протягом строку служби встановлених Законодавством України та нормативно-технічною документацією.

ПІДПИСАТИСЬ НА РОЗСИЛКУ

Підпишіться на отримання новинок, та отримуйте повну інформацію про наш магазин.