Ваш кошик порожній

Пропонуємо Вашій увазі кілька простих правил, користуючись якими Ви зможете значно збільшити термін використання Вашого взуття та шкіргалантерейних виробів, адже тільки спеціальні засоби для догляду дозволять Вашому взуттю чи шкіргалантерейним виробам довгий час залишатися привабливими.

Для гладкої шкіри можна використовувати м’який безкольоровий чи підфарбовуючий крем на основі олії з низьким вмістом спирту. Для запобігання появи на поверхні шкіри характерних сольових плям, у осінньо- зимовий період, рекомендується регулярно користуватися водовідштовхувальним засобом, що робить взуття сніго- та водовідштовхувальним, а також запобігає глибокому забрудненню шкіри. Якщо ж білий наліт все ж з’явився, його можна акуратно змити вологим поролоном.

Взуття з використанням матеріалів з позначкою «Tex» потребує регулярного догляду. Спочатку потрібно почистити взуття від бруду та пилу м’якою вологою ганчіркою чи щіткою, а потім витерти сухою. Далі потрібно обов’язково відновити водовідштовхувальні властивості зовнішньої поверхні виробу за допомогою крему або спрею, який залишає відкритими пори в матеріалі. Після просочування, шкіряне взуття рекомендується полірувати спеціальною губкою, а для догляду за виробами із замші існують спеціальні жорсткі щіточки.

Для догляду за взуттям з велюру чи нубука рекомендується користуватись лише аерозолями або рідкими кремами, які можуть бути як прості, так і водовідштовхувальні засоби. Всі ці засоби захищають від вологи та глибоких забруднень, підфарбовують, просочують та забезпечують догляд за взуттям завдяки різноманітним комбінаціям фтористих та біологічно активних речовин, що входять до їх хімічного складу. Не слід забувати, що для запобігання появі нерівномірно зафарбованих плям, аерозолі слід розпилювати на відстані не менше ніж 20 см від поверхні взуття. Після довгих прогулянок вулицею пил та бруд з гладкої шкіри знімають м’якою ганчіркою (тільки після видалення пилу та бруду можна наносити необхідні засоби з догляду за взуттям). Для очищення нубука та замші стануть у пригоді спеціальні щіточки. Для дбайливого сухого чищення нубука потрібно використовувати спеціальну гумку. Для глибокого чищення взуття з різноманітних матеріалів рекомендується використовувати спеціальні рідкі засоби. Не можна сильно терти взуття, бо можна пошкодити поверхню.

Для догляду за взуттям з лакової шкіри застосовують лише спеціальні засоби, бо звичайні засоби роблять лакове взуття матовим. Це взуття потребує особливої турботи, оскільки не переносить температури нижче 0°С.

За взуттям з глянцевої шкіри доглядають також за допомогою спеціального засобу, але не частіше одного разу на тиждень.

За взуттям білого кольору можна доглядати за допомогою безкольорового крему та очищувальної гумки.

Для догляду за плетеним взуттям використовується молочко з егалізатором.

Для зберігання шкіряне взуття рекомендується одягати на колодки, таким чином взуття довше зберігатиме форму та привабливий вигляд. Для збереження у Вашому взутті приємного мікроклімату рекомендується регулярно користуватися дезодорантом для взуття. Волога зі взуття випаровується приблизно за 20 годин, тому періодично давайте Вашому взуттю провітритися для того, щоб шкіра могла добре висохнути. Цей простий спосіб дозволить продовжити термін використання Вашого взуття.

Для більш тривалого часу використання шкіргалантерейних виробів їх також необхідно доглядати і правильно використовувати. Для догляду та очищення шкіряних, замшевих, текстильних шкіргалантерейних виробів необхідно використовувати спеціальні засоби, на яких вказано, що їх можна застосовувати для шкіргалантереї чи одягу. Для запобігання швидкому забрудненню рекомендується обробляти шкіргалантерейні вироби з натуральних матеріалів ( шкіра, замша, тощо) аерозолем, який можна застосовувати як для одягу, так і для шкіргалантерейних виробів. Не рекомендується фарбувати чи тонувати шкіргалантерейні вироби засобами для взуття, це може призвести до нерівномірності забарвлення. Для розтягування взуття з усіх видів шкіри по повноті рекомендується використовувати спеціальний аерозоль. Цей засіб не залишає плям та розводів.

ПІДПИСАТИСЬ НА РОЗСИЛКУ

Підпишіться на отримання новинок, та отримуйте повну інформацію про наш магазин.